česky | Deutsch | English
zámek Děčín > Vítejte na stránkách Zámku Děčín
 


 

 

 

 

Speciální prázdninová nabídka 3 v 1

Od pondělí 27. 2. 2017  do neděle 5. 3. 2017 můžete navštívit 3 zámecké výstavy za zvýhodněné vstupné. Jedná se o výstavy Za oponou, Hodinárium, Historické kočáry + příjemný bonus navíc... Vstupné: 100 Kč dospělí, 50 Kč děti. Návštěvu je nutno objednat předem na: nedvedova@zamekdecin.cz.

Velká vánoční hra

Milé děti, hrály jste s námi Velkou vánoční hru? Nepodařilo se vám získat alespoň 8 razítek? Nebuďte smutné, rozhodli jsme se, že hru ještě prodloužíme a necháme vás sbírat razítka do konce března. Vidět tak můžete výstavy stávající i nové (pozor, počítá se i návštěva se školou, pokus si s sebou vezmete svou knížku na razítka) a v březnu například můžete dostat razítko za účast na Zámeckém karnevalu. Velká vánoční hra.

Dětský zámecký karneval

V neděli 12. března 2017 proběhne Dětský zámecký karneval. V Knihovním sále bude připraven pestrý program, těšit se můžete na hudební skupinu O.L.I, Divadlo VeTři, balonkovou show a mnoho dalšího. Vstupenky rezervujte na www.zamekdecin.cz nebo www.vstupenkadecin.cz. Vstupné: 50 Kč děti, 90 Kč doprovod.

 

Kudyznudy.cz - tipy na výlet